Ekonomi

Vaillant, ecoFIT Plus kombi ile Başakşehir Fatih Terim Stadı’na tasarruf sözü verdi

Vaillant’ın son teknoloji ile ürettiği yüksek verimliliğe sahip EcoFIT Plus kazanlar Başakşehir Fatih Terim Stadı’nda hizmete girdi.

Çevreci ürün ve analizleri ile müşterilerine üstün konfor sağlarken dünyamızın korunmasına da katkı sağlayan Vaillant, son teknoloji ile üretilmiş ve yüksek verimle çalışan kazanları Başakşehir Fatih Terim Stadı’ndaki yerini almıştır. Anlaşma kapsamında Başakşehir Fatih Terim Stadı’nda 11 adet Vaillant ecoFIT Plus kombi hizmete açıldı.

2022 yılında yoğuşmalı kaskad kazanlarda büyümeye devam eden Vaillant’ın ecoFIT Plus kazanları, merkezi sistemlerde yüksek verimlilik vadediyor. 100 ve 150 kW olmak üzere iki farklı kapasitede üretilen EcoFIT Plus kazanlar, yüzde 20 ile 100 arasında alev modülasyonu, sessiz ve verimli yanma sistemi sayesinde değerli tasarruflar sunuyor. Başakşehir Fatih Terim Stadı’na kazan dairesi yenileme çalışmaları kapsamında kazandırılan ecoFIT Plus kazanlar tesiste; çim saha ısıtma, sıcak su ihtiyacının karşılanması, stadyum ve tesislerdeki klima santrallerinin akülerine ısıtma suyu temini.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-korkuteli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu