Haber

Sinan Ogan: “Üssümüzle Görüşmeler Yapacağım”

ATA İttifakı Başkan adayı Sinan Ogan, “Üssümüzle görüşeceğim. İmzacılarımızın temsilcileri ve kanaat önderlerimizle görüşeceğim. Ona göre bir sonuç belirleyeceğiz. Bunun durumuna göre yol haritamızı ortaya koyacağız.” Sonuç çıkar, ondan sonra biz de önümüzdeki 14 gün içinde üzerimize düşeni yapacağız” dedi.

ATA İttifakı Başkan adayı Sinan Ogan, bu akşam saat 3.30’da Ankara’da bir otelde açıklama yaptı. Ogan dedi ki:

“Bizi bu noktaya getiren her bir vatandaşımıza ayrı ayrı tebrik ve teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Zor kurallar altında seçim çalışması yürüttük ve bugün Türkiye’de seçim sonuçlarını doğrudan etkileyecek bir noktaya geldik. Bunu bizim için bir başarı olarak görün.Aslında beklediğimiz oy daha da yüksekti ama Türkiye’deki seçimler daha yüksekti.Kurallar biliniyor, onun için değerlendirmemi sonra yapacağım.

Önümüzdeki bir veya iki gün içinde, CET Alliance Genel Liderleri ile hızlı bir şekilde bir toplantı yapacağım. Üssümüzle konuşacağım. İmzacılarımız ve kanaat önderlerimizin temsilcileriyle bir toplantı yapacağım. ve ona göre bir sonuç belirleyeceğiz. Bu sonucun durumuna göre yol haritamızı ortaya koyacağız ve ardından önümüzdeki 14 gün içinde üzerimize düşeni yapacağız. Onun için milletimizin başı sağolsun, Türkiye’nin krize girmesine asla izin vermeyeceğiz. Bu seçim gösterdi ki bu seçimde en istikrarlı biz olduk. Bu seçim sürecini en doğru yöneten bizdik ve tutunmamıza rağmen seçim sonuçlarını doğrudan etkiledik ve değiştirdik. Bu nedenle önümüzdeki dönemde de bu duruşumuzu sürdüreceğiz ve milletimizin menfaatine ne ise o konuda bir karar alacağız.”

cayelihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu