Haber

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu Esnafın Taleplerini Dinledi

Yaptığı çalışmalarla kamuoyunun takdirini kazanan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, esnafın talep ve taleplerini dinlemeye devam ediyor.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Konak İlçesi’ndeki esnafla bir araya gelerek sohbet etti. Göreve geldiği ilk günden bu yana daha modern bir Şahinbey için yoğun bir şekilde çalışan Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, esnaf ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelerek taleplerini dinliyor.

“Esnafın ve vatandaşın görüşlerini önemsiyoruz”

Yürütülen projeler hakkında esnafa bilgi veren Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, “Gaziantep tüm dinamikleriyle bölgede ve ülkemizde ticaretin kalbi konumunda. İlçemizde esnafımıza hayat veren birçok esnafımız var. Esnaf dostu bir belediye olarak her fırsatta esnafımızın yanındayız. İlçemizin sosyal ve ekonomik hayatında.” Önemli rol oynayan esnaflarımızı zaman zaman ziyaret edip sohbet ediyoruz. Şehir yaşamını daha konforlu hale getirmek için çalışmaya devam ediyoruz. Esnafımızı seviyoruz. Belediye olarak esnaflarımızla birlik ve beraberlik içerisinde ihtiyaç duyulan hizmetlerin zamanında ve yerinde sağlanması için çalışmaya devam edeceğiz. Esnaflarımızın kazançlarının bereketli olmasını diliyorum. “Esnaflarımıza samimi ve samimi sohbetlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi. – GAZİANTEP

manavgatajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu