Teknoloji

İzlenme Sınırını Kısıtlayan Gelecek Twitter’daki Konulara Duyuruldu: Elon Musk Eğlendi!

Bir süredir gündemde olan sosyal medya platformu Threads, tartışma yaratacak bir gelişmeyle karşınızda. Instagram CEO’su Adam Mosseri geçtiğimiz günlerde platformda yer aldı. spam gönderileriniz çoğalmaya başladıklarını gördüklerini söyledi. Threads’in bu konuda ürettiği analiz, tıpkı Twitter’ınki gibiydi. Kullanıcıları günlük olarak ileti dizisi görüntüleme sınırlarıyüzleşmek.

Adam Mosseri’nin Threads’teki açıklamasına göre kullanıcılar, spam gönderilerden korunmak için kullanıcılar tarafından paylaşılan gönderileri mutlaka yayınlıyor. daha az görecekler . Mosseri, birdenbire içeriğe ulaşamayan kullanıcıların Threads’in destek bölümüne ulaşması gerektiğini söyledi. Gelişmeleri görmezden gelmeyen Elon Musk, Threads’in aldığı karardan yana. dalga geçti.

Konuların nasıl bir görüntüleme kısıtlaması getireceği belli değil!

Adam Mosseri’nin görüş kısıtlamasının nasıl ayarlanacağına dair herhangi bir önerisi var. açıklama yapmadı . Dolayısıyla platformda izlenme kısıtlaması konusunda Twitter’da olduğu gibi net bir şey söyleyemeyiz. Muhtemelen Threads, gönderileri kısıtlamak yerine spam gönderilerle ilgili yeni bir düzenleme getiriyor. Hepsi bu zaman bize gösterecek.

Twitter’ın görüntüleme sınırı nasıl çalıştı?

İşte Adam Mosseri’nin o yazısı:

Spam saldırıları arttı, bu nedenle görüntüleme limitleri gibi konularda daha katı olmamız gerekecek. Bu, yanlışlıkla aktif kullanıcılar üzerinde daha fazla kısıtlamaya yol açacaktır. Bu tür bir sorunla karşılaşırsanız, bize bildirin.

Gelelim Elon Musk’ın tepkisine:

Elon Musk, Threads’in aldığı kararı paylaşan bir paylaşımın altında alaycı bir şekilde” lmooooMusk, kopya anlamına gelen “kopya” kelimesini kullandıktan sonra bir de kedi emojisi koydu. alaycı davranışGelecekte de aynı şekilde devam edebilir gibi görünüyor.

En güncel haberler, ürün önerileri ve teknoloji sohbetleri için Webtekno’yu Konular üzerinden takip etmeyi unutmayın:

arpacayajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu