Haber

29 Temmuz Son Dakika Magazin Haberleri ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

‘Güncel magazin haberleri nelerdir? Bugün magazin dünyasında hangi ünlü isimler çok konuşuldu?’ gibi sorularınıza cevap olacak tüm haberler için sizi içeriğe götürebiliriz…

1. En son İtalya’daki The Weeknd konserine giden Demet Özdemir, konser kombiniyle çok konuşuldu. Gündemden düşmeyen konser kombinin fiyatı da belli oldu.

2. Ekranların sevilen isimlerinden Emine Ün, özel hayatıyla sık sık gündeme geliyor. 2009 yılında Emre Kınay’dan boşanan Ün, uzun süredir Ayk Karakulakyan ile birlikte yaşıyordu. Emine Ün’den acı haber geldi…

3. Işın Karaca son günlerde sağlık haberleriyle gündemde. Geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda saçkıran hastalığına yakalandığı ünlü isim, uzun bir aradan sonra peruksuz halini paylaştı.

4. Zeynep Bastık’ın tuvalet selfie’si sosyal medya kullanıcılarının diline düştü…

So One Passing Time dizisiyle ülkemizde hatırı sayılır bir ün kazanan 5. Alman oyuncu Wilma Elles, geçtiğimiz yıllarda Mehmet Şah Çelik ile dünyaevine girmişti. Wilma Elles ve eşi, Çelik’in memleketi Bitlis’i ziyaret etti.

6. ‘Yaz Yaz Yaz’ın müziğini Mor ve Ötesi ile yeniden yorumlayan Aleyna Tilki sert eleştiriler aldı. Aleyna Tilki, sesine yorum yapanlara sert yanıt verdi.

7. Lüks hayatını her fırsatta gözümüze sokan Dilan Polat, yeni şarkısı ‘Enercii’ ile sosyal medyanın gündeminde. Dilan Polat, bir Twitter kullanıcısının kendisini ve izleyicisini ‘utandığını’ anlayınca artık dayanılmaz bir yanıt verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu